وستا بر اساس دانش علمی ال ای دی رشد و تجربه‌ی ساخت و کار با آن مجموعه‌ای کامل از چراغ‌های رشد گیاه را در اختیار شما می‌گذارد. آنچه ما ارائه می‌دهیم تلفیقی از دانش، عمل و بازار است.

LED رشد خود را اینجا بخرید

اطلاعات تماس

اصفهان - بلوار کشاورز- ابتدای اتوبان ذوب آهن- قبل از پل یزد آباد- مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان- مرکز رشد تخصصی کشاورزی و منایع طبیعی- واحد شماره 114- وستا لایت

موبایل: ۰۹۱۰۳۵۹۰۹۰۱

وب‌سایت: ledroshd.ir

ال ای دی مخصوص گیاه به صورت وال واشر

چراغ رشد ال ای دی مخصوص گیاه انواع گوناگونی دارد و شاید شما هم مانند بسیاری دیگر در فروشگاه ال ای دی رشد برای اولین بار با واژه وال واشر ال ای دی مخصوص گیاه برخورد کرده اید و برایتان سوال پیش آمده است که وال واشر چیست، به چه صورتی کار می کند و دارای چه ویژگی هایی است. وال واشر ال ای دی مخصوص گیاه به گونه از بدنه یا استراکچرهای مخصوص نورپردازی گفته می شود که به صورت متداول برای پخش نور بر روی یک سطح دیوار به کارمی رود. این دسته از منابع نوری که وال واشر نامیده می شوند به دلیل رایج بودن در صنعت ساختمان توانسته اند جای خود را در صنعت نور پردازی باز کنند و بسیاری از تولیدکنندگان چه در ایران و چه در سایر نقاط جهان به تولید لوازم ساخت وال واشر و قطعات اصلی و یدکی چراغ وال واشر می پردازند. به همین دلایل در مورد LED رشد و ال ای دی مخصوص گیاه هم به دلیل وجود اشتراکات زیاد بین چراغ رشد گیاه و وال واشرهای ساختمانی مثل پی سی بی، تغذیه الکتریکی و هیت سینک مورد نظر برای کاهش دمای ال ای دی مخصوص گیاه اکثر تولید کنندگان خرد و متوسط به صورت رایج از وال واشر ال ای دی مخصوص گیاه به عنوان یکی از مدل های چراغ رشد گیاه استفاده می کنند.

وال واشر ال ای دی مخصوص گیاه از چه اجزایی تشکیل شده است ؟

وال واشرهای ال ای دی مخصوص گیاه از قسمت های متفاوتی تشکیل شده اند. بزرگترین قسمت یک وال واشر فریم آلمینیومی یا بدنه چراغ رشد است. این فریم ها در ابعاد و اندازه های گوناگون متناسب با کارکرد های مورد نظر چراغ رشد گیاه شما انتخاب می گردند.  قاب وال واشرهای رشد که ما به صورت متداول در محصولات خود از آنها استفاده میکنیم به دو دسته چاق و لاغر تقسیم شده اند در چراغ های رشد گیاه که در آن از فریم(قاب) لاغر استفاده شده وال واشرها تک ردیفه و در فریم های چاق از سه ردیف LED مخصوص رشد گیاه استفاده می شود.

ال ای دی های رشد گیاه به وسیله لحیم کاری بر روی پی سی بی های از پیش آماده موجود در بازار مونتاژ شده و به وسیله خمیر یا چسب سلیکون مرغوب کف هیت سینک که همان فریم وال واشر رشد گیاه باشد چسبانده می شوند. وال واشر رشد این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید از لنز های گوناگون با درجه ۵ تا ۱۲۰ درجه در جهت دهیِ نور گیاه خود به وسیله ال ای دی رشد خود استفاده کنید. با استفاده و تغییر این لنز ها می توانید در چراغ رشد گیاه خود که همان والواشر رشد گیاه است نوردهی را متمرکز و تنها بر روی یک نقطه مربوط به گلدان یا گیاه خود فوکوس کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که در استفاده از چراغ های رشد وال واشر برخلاف لامپ های ال ای دی رشد گیاه  که محیطی دایره ای اطراف گیاه و بستر کشت شما را پوشش می دهد، می توانید مساحتی مربعی شکل را پوشش دهید. این مساله این مدل چراغ ها را به طور ویژه برای کسانی که گلخانه خانگی یا چند گلدان و یا سینی های کشت و قصد استفاده از ال ای دی رشد گیاه دارند، مساعد می سازد. جهت آشنایی با این مساله که چه چراغی می تواند نور مورد نیاز گیاه شما را تامین کند و محاسبه آن به شما توصیه میکنیم که مقاله ال ای دی رشد گیاه و درک اعداد درباره آن را مطالعه بفرمایید.

نکته قابل توجه دیگری که درمورد وال واشر رشد گیاه و استفاده از آن به عنوان چراغ رشد گیاه وجود دارد امکان واترپروف(ضد آب) کردن آن و مقابله با عامل رطوبت در رشد محیط است. همان گونه که شما عزیزان مستحضر هستید رشد گیاه در محیط های مرطوب به طور معمول بهبنه تر از محیط های خشک است و چراغ رشد گیاه باید بتواند تا در این گلخانه ها و اتاقک های رشد به صورت کارا دوام آورده و وظیفه خود را انجام دهد. استفاده از وال واشر به عنوان چراغ رشد گیاه سبب می شود تا این امکان برای شما فراهم گردد که با استفاده از رزین های ارزان قیمت چراغ خود را در برابر رطوبت حفظ و عمر آن را افزایش دهید.

وال واشر ال ای دی رشد گیاه

توسط | ۱۳۹۷-۴-۱۸ ۲۱:۰۸:۳۵ +۰۰:۰۰ ۱۳۹۶ ۱۰ ۱۱|دسته‌ها: دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

Vesta, based on the scientific knowledge and experience in developing of LED grow lights, gives a complete set of LED grow lights. What we provide is a combination of knowledge, practice and market.

دیدگاه خود را بنویسید