وستا بر اساس دانش علمی ال ای دی رشد و تجربه‌ی ساخت و کار با آن مجموعه‌ای کامل از چراغ‌های رشد گیاه را در اختیار شما می‌گذارد. آنچه ما ارائه می‌دهیم تلفیقی از دانش، عمل و بازار است.

LED رشد خود را اینجا بخرید

اطلاعات تماس

اصفهان - بلوار کشاورز- ابتدای اتوبان ذوب آهن- قبل از پل یزد آباد- مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان- مرکز رشد تخصصی کشاورزی و منایع طبیعی- واحد شماره 114- وستا لایت

موبایل: ۰۹۱۰۳۵۹۰۹۰۱

وب‌سایت: ledroshd.ir

لامپ ال ای دی رشد گیاه چه ویژگی هایی دارد؟

 

لامپ ال ای دی رشد گیاه آخرین نسل از فناوری برای روشن سازی محیط و جایگزینی برای فرم های گذشته لامپ LED رشد مانند لامپ های T5 یا فلامینی است. لامپ ال ای دی رشد گیاه در شکل های گوناگون مانند شمعی، حبابی، E14،E27،G5 و G10 در بازار عرضه و کاربردهای گوناگونی در كلیه بخش های خانگی، اداری، تجاری، صنعتی، معابر، خیابانی، تزئینی، اضطراری، محیطی، پاركی و نمایشگرها دارند.

لامپ ال ای دی رشد گیاه نیز مانند سایر انواع لامپ های ال ای دی دارای مزایای فراوانی از جمله صرفه جویی اقتصادی، راندمان بالا و مصرف انرژی كمتر در حدود ۹۰درصد نسبت به لامپ های رشته‌ای ، نور مناسب و كنترل پذیر برای نور پردازی متمركز و موضعی(Spot and Accent Lighting)، گستره وسیع در انتخاب رنگ و دمای نوری ال ای دی ها، نور بدون نوسان و سوسو کردن و ….را می توان نام برد.

لامپ ال ای دی رشد گیاه به سبب آسان بودن نصب و هماهنگی با سرپیچ هایی که به صورت معمول بیشتر مورد استقبال در بخش خانگی قرار میگیرند و در برابر چراغ های مخصوص رشد گیاه مانند وال واشر ال ای دی رشد گیاه و پروژکتور ال ای دی رشد گیاه که در پروژه های بزرگ و تخصصی به صورت ویژه مورد استفاده قرار می گیرند کارکرد عام تری دارند.

لامپ رشد گیاه

لامپ ال ای دی رشد گیاه مورد استفاده قرار گرفته در لامپ های رشد وستا با ال ای دی های قرمز و آبی معمول در داخل بازار متفاوت هستند. ال ای دی های رشد همان طور که در بخش آموزش کار با LED‌ رشد گیاه به آن اشاره شده است، در طول موج های ۶۵۰ تا ۶۶۵ نانومتر از رنگ قرمز و ۴۵۰ تا ۴۵۵ نانومتر آبی قرار دارند که بهینه ترین طول موج برای فتوسنتز گیاهان است. همچنین ال ای دی های گرولایت مورد استفاده در برخی از لامپ ال ای دی رشد گیاه وستا، از طول موج ۳۵۰ تا ۸۰۰ نانومتر هر طول موجی که نیاز گیاه باشد را پوشش داده و یکی از بهترین نتیجه ها را برای رشد گیاه شما به همراه خواهد آورد.

چراغ های رشد ما که به صورت لامپ ال ای دی رشد گیاه برای خرید شما موجود است از بهترین درایور ال ای دی (همان ترانس) برای راه اندازی ال ای دی ها استفاده می کند که این مساله سبب می گردد تا کمترین مصرف انرژی به ازای نور خروجی را داشته و هزینه های مصرف برق شما را در بهترین و پایین ترین حد ممکن نگه دارد.

لامپ ال ای دی رشد گیاهوستا دارای بدنه آلمینیومی اکستروژن است که این بدنه با امکان انتقال حرارت با ضریب هدایتی ۱۰۰ برابر بزرگتر از آن چیزی که مورد نیاز برای دفع گرمای لامپ LED رشد گیاه است سلامت قطعات و کارکرد بهینه‌ی ال ای دی های رشد گیاه را تضمین می کند.

اگر قصد خرید لامپ رشد گیاه برای گلدان یا برای محیط کشت خانگی خود را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که از لامپ های رشد وستا که در فروشگاه آنلاین لامپ رشد LED برای خرید موجود هستند، استفاده کنید. اگر در مورد انتخاب بین موارد پیشنهاد شده تردید دارید می توانید با ورود به بخش آموزشی سایت در مورد ال ای دی رشد یا گرو لایت مطالب بیشتر مطالعه کرده و با دید باز تصمیمی آگاهانه تر در مورد در هنگام خرید داشته باشید برای گرفتن مشاوره از کارشناسان متخصص ما درباره نحوه انتخاب و استفاده از LED رشد گیاه وستا هم می توانید به صفحه خرید چراغ رشد رفته و در انتخاب و استفاده بهینه چراغ رشد از ما کمک بگیرید.

توسط | ۱۳۹۷-۴-۱۸ ۱۹:۰۸:۴۱ +۰۰:۰۰ ۱۳۹۶ ۱۰ ۱۶|دسته‌ها: دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

Vesta, based on the scientific knowledge and experience in developing of LED grow lights, gives a complete set of LED grow lights. What we provide is a combination of knowledge, practice and market.

دیدگاه خود را بنویسید