وستا بر اساس دانش علمی ال ای دی رشد و تجربه‌ی ساخت و کار با آن مجموعه‌ای کامل از چراغ‌های رشد گیاه را در اختیار شما می‌گذارد. آنچه ما ارائه می‌دهیم تلفیقی از دانش، عمل و بازار است.

LED رشد خود را اینجا بخرید

اطلاعات تماس

اصفهان - بلوار کشاورز- ابتدای اتوبان ذوب آهن- قبل از پل یزد آباد- مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان- مرکز رشد تخصصی کشاورزی و منایع طبیعی- واحد شماره 114- وستا لایت

موبایل: ۰۹۱۰۳۵۹۰۹۰۱

وب‌سایت: ledroshd.ir

شرایط و مقررات سایت ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ ۱۷:۵۳:۱۱ +۰۰:۰۰

سپاس از شما برای انتخاب سایت ال ای دی رشد جهت تهیه چراغ رشد گیاه، در اینجا قوانین و مقررات سایت جهت اطلاع مشتریان گرامی ارائه شده است و انتظار می رود که ایشان با مطالعه این قوانین اقدام به خرید فرمایند چرا که مبنای عمل در حین عملیات خرید و بعد از آن، این مجموعه قوانین خواهد بود.

۱- مشتری اطلاعات تماس خود را در پروسه خرید جهت اطلاع و پیگیری ارسال خرید در اختیار سایت قرار می دهد. شماره مشتریان نزد سایت محفوظ خواهد بود و سایت اجازه دارد جهت تکمیل خرید با این شماره تماس گرفته و یا پیامک به آن ارسال نماید.

۲- کلیه مطالب سایت که شامل موارد دیداری، شنیداری، نوشتاری و کلیه موارد قابل دانلود و قابل کپی هستند جزو دارایی مجموعه ما به حساب می آیند و حق انحصاری استفاده از آن در اختیار سایت ال ای دی رشد است. بدیهی است هر گونه کپی برداری از مطالب سایت موجب پیگیری قانونی خواهد بود.

۳- ما در ال ای دی رشد تمامی تلاش خود را صورت داده ایم تا مطالب به صورت دقیق و بدون اشکال در دسترس مخاطبان قرار گیرد اما از آنجا که خطای انسانی در همه جا وجود دارد هیچ گونه تضمینی در مورد این مطالب به خریدار داده نمی شود. همچنین باید توجه داشت که مطالب تایید شده به عنوان نظر مخاطب به عنوان تایید درستی و صحت نظر نیست.

۴- ارسال کالاهای سفارش داده شده تنها پس از تسویه حساب کامل صورت خواهد پذیرفت.

۵-  در هنگام ثبت سفارش مشتری باید اطلاعات خود را دقیق، درست و کامل وارد نماید. در غیراین صورت سایت مسئولیتی بابت هرگونه مشکل در فرآیند ارسال از جمله افزایش هزینه بر عهده نخواهد گرفت.

۶- با اتمام موجودی یک کالا در فروشگاه سایت، اگر فروشگاه امکان تهیه کالا یا ارسال کالای جایگزین (با موافقت مشتری) را نداشته باشد، مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری که در حین سفارش اعلام کرده است برگشت داده می شود.

۷- زمان ارسال با توجه به روش انتخابی شما حین سفارش مشخص می‌کنید، متفاوت خواهد بود توجه به این نکته ضروری است که این زمان با توجه به اعلام باربری ها به ما است و تاخیر احتمالی بیش از زمان ذکر شده بر عهده شرکت های باربری بوده و از مسئولیت فروشگاه ال ای دی رشد خارج است.

۸- فروشگاه هیچ مبلغی را به عنوان خسارت تاخیر به مشتریان پرداخت نخواهد کرد و تنها مسئولیت تحویل کالا را بر عهده دارد.

۹- در هنگام برگرداندن کالا به ال ای دی رشد به هر دلیلی، لطفاً از بسته بندی مناسب و مطمئن استفاده نمایید و علت مرجوعی را پیش از برگرداندن با مسئول شرکت به صورت تلفنی چک کنید. در صورت بروز هر گونه ایراد و مشکل برای کالا در حین هر مرحله از ارسال برای مرجوعی، فروشگاه ال ای دی رشد مسئولیتی در قبال کالای شما نخواهد پذیرفت. ضمناً هزینه برگشت کالا برعهده مشتری خواهد بود و تنها در صورت اثبات خرابی کالا ال ای دی رشد هزینه حمل و نقل را متقبل خواهد شد.

۱۰- در صورتی که فکر می کنید محصول شما خراب است حداکثر طی۲۴ ساعت بعد از تحویل، شرکت را از وجود خرابی مطلع فرمایید. حداکثر زمان بازگشت محصول دو روز کاری پس از دریافت محصول است.

۱۱- به هر دلیل که کالا، مورد موافقت برای مرجوع شدن قرار گیرد. ال ای دی رشد تنها هزینه مربوط به خود کالا را تقبل خواهد کرد و سایر هزینه های دیگر اعم از انواع خسارت ناشی از استفاده بر عهده خود مصرف کننده خواهد بود.

۱۳- در صورتی که پس از مرجوع شدن کالا علت مرجوعی مورد تایید ما یعنی سایت ال ای دی رشد قرار نگیرد کالا با هزینه خود مشتری به وی بازخواهد گردید و حق مرجوعی از وی سلب خواهد شد. لطفا تمامی مواردی که برای مرجوع کردن کالا دارید به صورت کتبی ذکر کرده و همراه کالا ارسال فرمایید. در صورتی که ایراد کالا بدون باز کردن بسته بندی مشخص باشد بدون باز کردن آن را مرجوع کنید، در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد.